Domaća momčad koja je za naslov prvaka trebala pobjedu uspjela je u nastavku susreta doći do pobjede od 3:0 i velikog slavlja kako na tribinama tako i na terenu
DSC_4960

U sjajnom dekoru i atmosferi koja ipak vraća nadu u niželigaški nogomet Turopoljac je uspio u derbiju svladati Naftaš Ivanić i osvojiti naslov prvaka. Derbi susret 1. ŽNL koji je direktno odlučivao o prvaku i novom članu Jedinstvene županijske lige okupio je na Knejama gotovo 800 gledatelja, koji su pristigli iz svih krajeva Turopolja, pa čak i šire.

Domaća momčad koja je za naslov prvaka trebala pobjedu uspjela je u nastavku susreta doći do pobjede od 3:0 i velikog slavlja kako na tribinama tako i na terenu. Junak domaće momčadi bio je vratar Ivan Zagorac koji je tijekom cijelog susreta bio nesavladiv, pogotovo u prvih 45 minuta u kojima je zaustavio tri čista pogotka gostujuće momčadi.

I kako to već biva u nogometu, ako ne zabiješ onda primiš. Kazna je gostima uslijedila u 48. minuti kada je Đuksi doveo Turopoljac u vodstvo, da bi Hrženjak lijepim zgoditkom u 75. minuti doveo Turopoljac nadomak naslova. Taj zgoditak ubio je sve nade fer i korektnih gostiju, koji su potpuni slom doživjeli u 81. minuti kada je Đuksi postavio konačnih 3:0.