Prvi ligaški poraz lidera iz Zaprešića

Filip Saraf junak pobjede
DSC_0083

Nogometaši Inkera na gostovanje u Kuče stigli su sa sjajnim nizom od sedam pobjeda i gol razlikom 25:1. No, protiv Turopoljca ostali su nasukani na suhom, jer domaća je momčad sjajnom igrom uspjela zaustaviti pobjednički nalet zaprešićkog sastava.

Junak pobjede bio je dvostruki strijelac Filip Saraf, koji je gostujućeg vratara matirao u 11. minuti iz kaznenog udarca, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela udvostručio prednost, koju gosti u nastavku susreta nisu mogli završiti.

-I na strani,i kod kuće, Kuče tuče nemoguće- orilo se iz svlačionice Turopoljca, nakon što je lider iz Zaprešića poražen s 2:0.