Gosti su se uspjeli vratiti iz "mrtvih" te s dva gola u sudačkim nadoknadama poravnati na 2:2 za podjelu bodova
DSC_2775

Nakon dva gostujuća poraza nogometaši Rugvica Save u domaćem susretu protiv Stupnika tražili su puni plijen. Bili su na dobrom tragu, no završnica jednog i drugog poluvremena koštala je domaću momčad gubitka dva boda. Gosti su se uspjeli vratiti iz “mrtvih” te s dva gola u sudačkim nadoknadama poravnati na 2:2 za podjelu bodova.

Domaća je momčad goropadno ušla u susret te nakon dvadeset minuta igre stekla prednost od 2:0 golovima Mislava Mikulića. Nastavili su domaći igrači s pritiskom i stvaranjem šansi pred gostujućim golom. Gosti su to preživjeli, a onda je u prvoj minuti sudačke nadoknade uslijedio šok. Iz prvog udarca Stupnik je golom Marka Galića smanjio na 2:1.

Gol je gostima dao krila, pa su u drugih 45. minuta ušli puno odlučnije. Živjela je u tim trenucima domaća momčad jako opasno, no mreža vratara Josipa Vidovića bivala je netaknutom sve do druge minute sudačke nadoknade kada je vrlo lijepo za konačnih 2:2 pogodio Kristijan Brkić.

4. NL SKUPINA B, 9. KOLO
NK RUGVICA SAVA – NK STUPNIK 2:2 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Mikulić (9), 2:0 Mikulić (19), 2:1 Galić (45+1), 2:2 Brkić (90+2)
NK RUGVICA SAVA: Vidović, Kralj, Lepotinec, Agatić, Pavlović (od 88. Mizan), Škegro, Barberić, Lović (od 65. Markić), Mikulić, Pavlić. TRENER: Robert Munđer
NK STUPNIK: Madžar, Ilić (od 46. Adžaga), Pranjić, Kasabašić, Marijan (od 82. Jerković), Galić, Jozić (od 46. Bilić), Karasman (od 46. Perić), Nemanić, Adžemović, Brkić. TRENER: Siniša Roguljić