Gostovanje u Rugvici rukometašice Samobora u svoju korist riješile su rezultatom 35:29
DSC_2403

Rukometašice Samobora na gostovanju u Rugvici osmu prvenstvenu pobjedu, kojom su učvrstile petu poziciju na ligaškoj ljestvici. Gostovanje u Rugvici Lavice su u svoju korist riješile rezultatom 35:29.

Izuzev početnih desetak minuta u kojima je minimalna prednost bila na strani domaćih rukometašica, ostatak susreta protekao je u dominaciji Samoborki. Držale su oslabljene domaće rukometašice rezultatski priključak do dvadesetak minuta prije kraja, kada je do izražaja došla širina gostujuće klupe.

Upravo tanak igrački kadar, kojeg su prorijedile ozljede nekolicine igračice uvelike utječe na rezultate ekipe, koja je trenutno na pretposljednjem, jedanaestom mjestu sa sedam bodova. Naredna dva kola u kojima se igra protiv direktnih suparnika u borbi za ostanak, Senije u gostima te Arene kod kuće uvelike će biti poznata sudbina Rugvičanki.

2. HRL ZAPAD, 15. KOLO
ŽRK RUGVICA – ŽRK SAMOBOR 29:35 (14:16)
ŽRK RUGVICA: Krznar, Jurić 1, Budim, Marjančić 6, Jakšić 6, D. Vincek 4, Ceren, Daničić, Ivanda 6, Lucić, Hlupić 1, Jelinić, Pašalić 5, I. Vincek, Tolić, Čičak. TRENERICA: Andrea Mikulić
ŽRK SAMOBOR: Grubišić, Kovač, Petreković 5, Kupres, Kozlovec 2, Čović, Haramina 3, Katalenac 8, Kanceljak 1, Brakus 4, Lovrić, Prevendar 8, Runtas 4, Matijaščić, E. Kovač, Husnjak. TRENER: Dario Zrnić