Rukometaši Rugvice na domaćem su parketu s 29:23 porazili Trnovec
DSC_1906

Nakon što su se u prošlom kolu oklizli u Novom Marofu, rukometaši Rugvice u domaćem susretu protiv Trnovca nisu napravili pogrešan korak. Pobjedom 29:23 došli su do nova dva boda kojima su i dalje u vrhu poretka.

Put do slavlja nije bio nimalo lagan, jer gostujući rukometaši većim dijelom prvog dijela imali su prednost. U jednom trenutku i +4, no u nastavku susreta širina domaće momčadi došla je do izražaja. Odluka o pobjedniku pala je u posljednjih petnaestak minuta u kojima su domaći rukometaši iskoristili svaku pogrešku gostujuće momčadi za na kraju konačnih +6.

S devet pogodaka domaću je momčad predvodio Hrvoje Marinčić, koji je bio nepogrešiv sa sedam metara (realizacija 7 od 7), dok je pet zgoditaka pridodao Goran Blažević. Kod gostiju Tomislav Vađon susret je završio s 10 zgoditaka.