Rugvica je na domaćem parketu s 26:22 svladala drugu ekipu Ivanića
DSC_6505

Nakon Trnine, rukometašice Rugvice upisale su i pobjedu protiv druge ekipe Ivanića, koju su na domaćem parketu svladale s 26:22.

Prvih petnaestak minuta proteklo je u izjednačenoj igri, nakon čega domaće igračice ubacuju u brzinu više te do odlaska na odmor stvaraju zalihu od pet pogodaka prednosti (16:11). Visoko vodstvo domaće igračice ne ispuštaju niti u nastavku susreta u kojem je u nekim periodima igre bilo i najvećih +6, što je domaćoj trenerici Sandri Remenar omogućilo da izrotira sve raspoložive igračice.

Sa sedam pogodaka najbolji strijelci domaće ekipe bile su Tara Kuzmec i Diana Vincek, dok je šest pridodala Ema Bičanić. Valja istaknuti i učinak vratarke Hane Miličević, koja se istaknula s nekoliko sjajnih intervencija. Po sedam golova za gošće iz Ivanića postigle su Monika Sikaček i Petra Lešković.