Na domaćem parketu s 31:24 svladan je Ludbreg za nastavak lijepe sportske priče rugvičkog sporta
DSC_5300

Pobjeda Rugvičana ove su sezone postale navika. Niti trinaesti ovogodišnji susret nije narušio stopostotni učinak. Na domaćem parketu s 31:24 svladan je Ludbreg za nastavak lijepe sportske priče rugvičkog sporta.

Gosti su nakon deset minuta imali dva gola prednosti (4:6) i bilo je to sve od njih, jer domaći su rukometaši ponudili igru koja ih krasi cijele sezone. Obrana je postala čvršća, vratar Hrka obranio je nekoliko udaraca, dok se u napadu postiglo više lakih pogodaka za +4 nakon prvih trideset minuta (16:12).

U nastavku susreta gosti nisu mogli fizički superiorniju domaću momčad koja je povećavala neprestano razliku, koja je u pojedinim trenucima utakmice iznosila i najvećih +8 (25:17, 26:18), da bi na koncu završilo 31:24.

Čak deset domaćih igrača upisalo se među strijelce. Najučinkovitiji Filip Brkić s osam i Josip Nedić sa šest zgoditaka. Vratar Zvonimir Hrka vrlo dobar s 12 obrana, a posljednje minute priliku da se predstavi domaćoj publici imao je novopridošli Mislav Smolković.

2. HRL SJEVER, 13. KOLO
RK RUGVICA – RK LUDBREG 31:24 (16:12)
RK RUGVICA: Hrka 12 obrana, Nedić 6, Vondruška 1, Pavlović, Borovec 1, Milković 1, Smolković 1 obrana, Bočkaj, Lončar, Ježić 3, Čupić 1, Ivanković 5, Gerenđir Matić 2, Filipović 3, Brkić 8, Venus. TRENERI: Miroslav Vicić i Hrvoje Džigumović
RK LUDBREG: Skupnjak, Horvat 4, Trojak, Novosel 6, Struški, Gotić 2, Potočnik, Novota, Kolak 4, Tomiša, Pišpek 2, Sinković 3, Posavec, Đeri 1, Mikulčić, Šolaja 2. TRENER: Andrija Pišpek