Domaćini nošeni podrškom svojih vjernih kibica slavili su s 1:0, uz sjajan pogodak najstarijeg igrača na terenu Anđelka Peha
DSC_1350

Čvrsta, tvrda utakmica puna tenzija baš kao što i priliči pravom derbiju vidjeli smo danas poslijepodne u Zvekovcu. Domaćini nošeni podrškom svojih vjernih kibica slavili su s 1:0, uz sjajan pogodak najstarijeg igrača na terenu Anđelka Peha.

Zbilo se to u 29. minuti kada je Peh na opće iznenađenje sviju sjajnim pogotkom iznenadio Jantoljaka, za veliko slavlje s jedne strane, ali i razočarenje s druge. Nakon pogotka gosti pokušavaju doći do izjednačenja, no vrlo dobro domaći vratar Igor Ištvanić zaustavio je njihove pokušaje.

Drugi dio donosi isti žar, u kojem su domaćini bolji, a u nekoliko prilika nije se najbolje snašao Horvat. U 62 minuti Horvat se sjurio prema gostujućem golu, no ruši ga Grgić koji dobiva izravan crveni karton.

Lijepo vrijeme na igralište u Zvekovac izmamilo je više od dvjesto gledatelja, za koje je kao i za igrače jedne i druge momčadi nakon susreta organizirano zajedničko druženje uz podjelu graha.