Efikasna utakmica u Obrezini

Kakvo otvaranje nove sezone Jedinstvene županijske lige u Obrezini
DSC_6935

Mladost je na otvaranju nove sezone u svom dvorištu dočekala povratnika Sutlu Laduč, koja je minulih sezona igrala u Četvrtoj ligi. Odakle uopće krenuti s utakmicom koja je završila rezultatom 4:4, a ponudila je zaista velike obrate i preokrete.

Domaći igrači bolje su ušli u utakmicu. U prvih dvadesetak minuta danas indisponirani Bedeković zapucao je tri velike prilike. Kazna je brzo stigla. Gosti su u prvom ozbiljnijem prelasku centra poveli s 1:0. Jančić je u 20. minuti šokirao domaću obranu, da bi sedam minuta kasnije domaći vratar još jednom morao po loptu u mrežu nakon zgoditka Kartela. Ipak, domaći igrači ne gube glavu, već se spretnim golom Martinića iz slobodnog udarca vraćaju u utakmicu, da bi pred odlazak na odmor danas raspoloženi Mario Tadić vratio stvari na početak.

Isti igrač tek što je počelo drugo poluvrijeme dovodi Mladost u vodstvo. Domaća momčad u potpunosti je preokrenula rezultat i zavladala terenom, a nakon što je Mario kos u 65. povisio na 4:2 ništa nije slutilo da bi domaća momčad mogla ispustiti dva gola viška.

No, uslijedio je novi obrat. Ovoga puta u režiji gostiju koji preko dvostrukog strijelca Jančića dolaze do izjednačenja – 4:4. Na kraju svega viđenog, podjela bodova najrealniji je ishod izrazito efikasnog susreta kojim su najviše profitirali gledatelji koji su vidjeli čak osam zgoditaka.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 1. KOLO
NK MLADOST (O) – NK SUTLA LADUČ 4:4 (2:2)
STRIJELCI: 0:1 Jančić (20), 0:2 Kartelo (27), 1:2 Martinić (33), 2:2 Tadić (45), 3:2 Tadić (47), 4:2 Kos (65), 4:3 Jančić (77), 4:4 Jančić (89)
NK MLADOST (O): Bedjić, Martinić, Ćurić, Ružić, Tadić, Smajić (od 11. Kunić), Bedeković (od 25. Carev), Jandriš (od 69. Matić), Pejak (od 76. Nikolić), Kos, Crepulja. TRENER: Hrvoje Šiptar
NK SUTLA LADUČ: Galić, Vasović (od 60. Vrdoljak), Kunjas, Šutalo, Đeno, Jančić, Žižić, Kartelo, Petruša (od 60. Bratković), Zendeli (od 42. Vorih), Cingulin. TRENER: Davor Debogović