Jedinstvena županijska liga

Ovakvim raspletom najzadovoljniji su u Jastrebarskom, jer Jaska Vinogradar sada ima tri bod više od Lomnice
DSC_0304

Nogometaši Lomnice i na drugom proljetnom gostovanju ostali su bez pobjede. Nakon remija u Gornjoj Lomnici kod Meštrice (1:1), Lomnica je i na gostovanju kod Klasa osvojila tek bod. Utakmica u Mičevcu završila je rezultatom 2:2, a ovakvim raspletom zadovoljniji mogu biti domaći igrači koji su u dva navrata stizali prednost gostiju.

Dvostruki strijelac za Boeme Štefa Deverića bio je Mateo Kljajić koji je mrežu Klasa pogađao u 16. i 55. minuti, dok su se gosti u rezultatski egal vraćali preko Gredelja koji je Jerkovića matirao u 39. i 77. minuti utakmice.

Ovakvim raspletom najzadovoljniji su u Jastrebarskom, jer Jaska Vinogradar sada ima tri bod više od Lomnice nakon jučerašnje pobjede od 5:0 u Križu kod Sloge. U subotnjim utakmicama još su igrali Meštrica-Bregana 2:0 i Zrinski-Turopoljac 2:1, dok danas od 15,30 sati igraju; Strmec-Rakov Potok, Mladost-Kupa, Polet-Klokočevac i Dinamo-Vatrogasac.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 18. KOLO
NK KLAS – NK LOMNICA 2:2 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Kljajić (16), 1:1 Gredelj (39), 1:2 Kljajić (55), 2:2 Gredelj (77)
NK KLAS: Petrović, Galić, Antunović, Majić, Vidaković (od 57. Kerep), Gredelj (od 82. Kulušić), Gusak (od 57. Kruezi), Petir, Kešina (od 90+3. Perša), Marić, Janić. TRENER: Siniša Mioković
NK LOMNICA: Jerković, Gavranović (od 32. Homsi, od 46. Skupnjak), Gršić, Dijanežević, Grdenić (od 90+3. Deverić), Arbanas, Kljajić, Delić, Gudelj, Šoštarec, Čizmadija (od 85. Beg). TRENER: Stjepan Deverić