Mlada momčad goričkog prvoligaša slavila je s 5:0
289008986_5251364218281172_7949988980881241512_n Facebook HNK Gorica

Povodom 70. obljetnice Nogometnog kluba Kloštar, HNK Gorica gostovala je u Kloštar Ivaniću, gdje je odigrala prijateljsku utakmicu protiv županijskog prvoligaša.

Trener Gorice, Samir Toplak u ovoj je utakmici priliku za igrom pružio mlađim igračima, koji su u nastavku stigli do pobjede 5:0. U prvih 45. minuta okupljeni gledatelji nisu vidjeli pogotke. Dvostruki strijelac za Goricu bio je Ante Matej Jurić, a po jednom su se među strijelce upisali Caio Cruz, Josip Ivan Zorica i Luka Brlek.

-Ovim putem zahvaljujemo domaćinu na lijepom gostoprimstvu i prijateljskoj atmosferi- poručili su iz HNK Gorice.

Facebook HNK Gorica

Trener Toplak započeo je susret sa sastavom; Debijađi, Cruz T., Marjanović, Korca, Sim, Jug, Skrbin, Zorica, Cruz C., Brlek, Jurić, a priliku za igrom dobili su još i Cundeković, Cruce, Matković te Tavra.