Dinamo razbio Torcidu

Dinamo je na krilima Kristijana Čekola i užarene atmosfere u Domu sportova slavio s teniskih 6:1
Zagreb: Prva utakmica četvrtfinala SuperSport HMNL-a, MNK Futsal Dinamo – MNK Torcida

Futsal Dinamo uvjerljivom pobjedom je krenuo u obranu naslova prvaka Hrvatske. U prvom četvrtfinalnom susretu Dinamovci su na parketu Dvojke Doma sportova sa 6:1 porazili Torcidu.

Sjajno je domaća momčad ušla u utakmicu, jer nakon osam minuta na semaforu je svijetlilo 3:0. Redom su pogađali Kristijan Čekol, Luka Perić i Tihomir Novak.

Torcida u 12. minuti uzvraća preko Tešije. Bilo je to sve od gostiju iz Splita, jer razigrani Kristijan Čekol u još dva navrata se upisao među strijelce, a Luka Perić jednom za konačnih 6:1.

Druga utakmica na rasporedu je u četvrtak, 28. ožujka, gdje će Dinamo tražiti novu pobjedu za prolazak u polufinale.