U gostima kod Posavca Dubrava je slavila s 3:2
DSC_6584

Nogometaši Dubrave u gostima kod Posavca ostvarili su prvu ovosezonsku pobjedu. Nakon tri startna remija i poraza od Mraclina, Dubravci se punog plijena vraćaju s gostovanja u Leknenom gdje su s 3:2 svladali Posavec, kojem je to treći uzastopni poraz.

Dobro je domaća momčad ušla u susret te je preko Denisa Kučana povela u petoj minuti. Zoran Krivan u 36. minuti donio je izjednačenje, kojim se otišlo na odmor. U drugom dijelu bolju i konkretniju igru gosti su naplatili s dva pogotka. Najprije je Alen Crha u 63. minuti donio prednost Dubravcima, koju je u 76. podebljao Milan Suša.

I kada se već činilo kako će gosti mirno privesti utakmicu kraju, kriva procjena vratara Jantoljaka i Stjepana Babića koji je zatresao vlastitu mrežu učinila je utakmicu na trenutak otvorenom, no u preostalom vremenu domaćini nisu uspjeli konkretniji zaprijetiti, te su nogometaši Dubrave uspjeli uknjižiti prvu ovosezonsku pobjedu.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 5. KOLO
NK POSAVEC – NK DUBRAVA 2:3 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 D. Kučan (5), 1:1 Krivan (36), 1:2 Crha (63), 1:3 Suša (76), 2:3 Babić (85-AG)
NK POSAVEC: Turković (od 46. M. Kučan), Lacković, Župetić, A. Breščaković, Budinski, Bencek, D. Kučan (od 72. Andrišević), Smolko (od 68. Ivančić), Vranek (od 81. Novosel), Radman, Ščrbak (od 50. Horvat). TRENER: Mario Črljenec
NK DUBRAVA: Jantoljak, Krivan, Grbavac, Babić, Fulir, Crha, Suša, Koren, Grgić, Mesarić (od 82. Gajšek), Ronjak. TRENER: Zdenko Dimović