FOTO Radovi na Selečkom mostu dobro napreduju, započela ugradnja prvog nosača budućeg mosta
FOTO: ŽUC Zagrebačke županije U naselju Selce na području Općine Orle započela je ugradnja prvog armiranobetonskog predgotovljenog prednapetog nosača budućeg mosta preko rijeke Odre.
Riječ je o važnom koraku u nastavku radova, nakon što je završena prva faza projekta i izgrađeni upornjaci na obalama rijeke Odre.
-Nosač je dug 30,61 metar, a nakon njegove ugradnje slijedi ugradnja drugog nosača, izvođenje kolničke ploče te asfalterski radovi u završnoj fazi- izvijestili su iz Županijske uprave za ceste Zagrebačke županije i naveli kako će se izgradnjom mosta dodatno unaprijediti prometna povezanost, sigurnost i kvaliteta svakodnevnog života stanovnika ovog područja Posavine.
FOTO: ŽUC Zagrebačke županije