DSC_3348

Derbi susret petog kola Jedinstvene županijske lige odigran je u Jakovlju, gdje je domaći Dinamo ugostio Lukavec. Oba sastava uoči današnjeg susreta imala su po deset bodova na kontu, a s više zadovoljstva teren su nakon današnjih devedeset minuta napustili domaći igrači koji su slavili s 3:1.

-Zaslužena pobjeda, jer bili smo bolji. Imali smo i taj crni period u kojem smo primili gol, no kada se sagleda svih devedeset minuta bili smo dominantniji i zasluženo smo slavili. Za sada je sve u redu, naravno da će biti i kikseva , jer to je nogomet- rekao nam je nakon utakmice domaći trener Davor Debogović.

Već u trećoj minuti Martin Hruševar doveo je Dinamo u vodstvo, koje je u 19. minuti poništio Luka Borković. Lijepim zgoditkom Dine Konjevoda koji je pogodio mrežu gostujućeg vratara s osamnaest metara domaći su nogometaši uoči odlaska na odmor poveli. Nastavak susreta nije donio previše od igre, a pogotkom Hrvoja Jukića u 88. minuti Jakovljani su potvrdili pobjedu koju su na kraju proslavili sa svojim najvjernijim navijačima, takozvanim „Sekirama“.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 5. KOLO
NK DINAMO – NK LUKAVEC 3:1 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Hruševar (3), 1:1 L. Borković (19), 2:1 D. Konjevod, 3:1 Jukić (88)
NK DINAMO: Rihtar, Škrlin, Malić, Vrbaec (od 87. Heric), Vidaković (od 66. Samardžić), Hruševar (od 78. Zrinski), Barukčić, D. Konjevod, Horvat, Jukić (od 90. A. Konjevod), Pinheiro (od 84. Piškor). TRENER: Davor Debogović
NK LUKAVEC: Luter, V. Borković, Bušić, Britvec, Mihanović (od 79. Drk), L. Borković, Skorin, Maslač (od 60. Peršin), Augustić (od 41. Grdenić), Huzjak, Tuka. TRENER: Slaven Batovanja