Čvrsta utakmica završila remijem

Mladost je došla do 14-tog boda i jedanaeste pozicije na ljestvici, dok je Polet za poziciju i bod slabiji
DSC_0065

Mladost i Polet, susjedi na prvenstvenoj ljestvici, odigrali su u 12. kolu Jedinstvene županijske lige bez pobjednika. Prema prikazanome, 1:1 čini se najrealnijim ishodom utakmice, u kojoj je svakoj momčadi pripalo po jedno poluvrijeme.

Domaća momčad bolje je ušla u susret te je već u osmoj minuti golom Marija Tadića povela s 1:0. Polet rezultat vraća u egal u 49. minuti golom Zagorca, koji je na poluvremenu ušao u igru.

Iako je u preostalom vremenu bilo prigoda, rezultat se više nije mijenjao. Takvih ishodom Mladost je došla do 14-tog boda i jedanaeste pozicije na ljestvici, dok je Polet za poziciju i bod slabiji.