3. Međunarodni parataekwondo turnir Rugvica open

Filip Cimaš prvak Zagrebačke županije u parataekwondou, TKD Rugvica druga ekipno

Natjecanje je okupilo 14 klubova s ukupno 61 natjecateljem, a uz 12 klubova iz Hrvatske, na turniru su bila i dva slovačka kluba
342364193_186526180915566_4889405834612745877_n

Proteklog vikenda u Rugvici je u organizaciji TKD Rugvica održano 3. Međunarodni parataekwondo turnir Rugvica open, koji je ujedno bio i Prvenstvo Zagrebačke županije. Natjecanje je okupilo 14 klubova s ukupno 61 natjecateljem, a uz 12 klubova iz Hrvatske, na turniru su bila i dva slovačka kluba.

TKD Rugvica može itekako biti zadovoljna postignutim rezultatima, jer klub je ekipno zauzeo drugo mjesto osvojivši ukupno osam odličja. U pojedinačnoj konkurenciji prva mjesta i zlatna odličja osvojili su; Danijela Topić, Kristijan Burušić, Šimun Velkavrh i Paola Plečko, dok je David Kralj bio treći.

Prvo mjesto u paru osvojili su Kristijan Burušić i Danijela Topić, dok su Paola Plečko i David Kralj bili drugi. Uz ta odličja, natjecateljima Rugvice pripalo je i timsko zlato, za koje su zaslužni Kristijan Burušić,Šimun Velkavrh i David Kralj.

Razloga za zadovoljstvo imali su i u Taekwondo klubu Dugo Selo, jer je Filip Cimaš, osvojio naslov prvaka i zlatno odličje u svojoj kategoriji.