Dugo Selo slavilo kod Španskog

Nakon tri sušna kola u kojima su osvojili bod u prošlom kolu protiv Kurilovca, nogometaši Dugog Sela vratili su se pobjedničkim navikama, u današnjem susretu 15. kola 3. HNL- Zapad svladali su u gostima s minimalnih 1:0 Špansko. Strijelac pogotka vrijednog tri boda bio je David Žabec u 57. minuti. Jedan pogodak bio je dovoljan i nogometašima Ponikva koji su u Gajnicama slavili kontra Novigrada, zahvaljujući zgoditku Grge Štimca u 21. minuti.

Vodeći Vinogradar gostovao je na Oboju kod Maksimira i nakon velike borbe slavio je s 2:1 povećavši još malo prednost pred prvim pratiteljima Krkom koji je danas remizirao s Opatijom, dok je Dubrava Tim kabel s 3:1 poražena u Krapini kod Zagorca. Vinogradar tako pred Krkom ima 9, a pred Dubravom Tim kabel i Orijentom koji je s 5:1 porazio Vrbovec 10 bodova prednosti.

HAŠK je bio siguran u susretu protiv Zagreba kojeg su porazili s 3:0. Jarun je s 2:1 poražen u Poreču od Jadrana, dok je susret na SRC Udarnik između Kurilovca i Trnja završio podjelom bodova i bez pogodaka.