Dugo Selo potopilo Kurilovec

Dugo Selo je Kurilovec porazilo s 4:1
kurilovec dugo selo 2

Nogometaši Dugog Sela upisali su drugu uzastopnu pobjedu. Nakon domaćeg slavlja protiv Lučkog, sastav trenera Miroslava Škrleca tri je boda upisao u gostima u Kurilovcu. Istoimenog domaćina Dugoselci su porazili s visokih 4:1, ostavivši ih tako na jednom osvojenom bodu.

Dominik Drmić u 13. je minuti doveo Dugo Selo u vodstvo, da bi u 37. minuti prednost povećao iskusni Emanuel Benković, koji je u 61. minuti povisio na 3:0, čime je pitanje pobjednika bilo riješeno. Filip Mamić šest minuta kasnije postigao je i četvrti pogodak za Dugo Selo. Maks Slunjski je pogotkom u sudačkoj nadoknadi ublažio poraz domaće momčadi.

-Sve u svemu loše u svim segmentima, posebno voljni moment i energija koje nije bilo. Tužno koliko smo poletjeli gore nakon nekih tekmi i koliko se ne uspijevamo resetirati opet na staro- tužnim će glasom jutro nakon poraza trener Kurilovca Perica Vidak.

3. HNL SREDIŠTE, 3. KOLO
NK KURILOVEC – NK DUGO SELO 1:4 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 – Drmić (13), 0:2 – Benković (37), 0:3 – Benković (61), 0:4 – Mamić (67), 1:4 – Slunjski (90)
NK KURILOVEC: Bogović, Čurek, Rajić , Šarić, Spudić (od 67. Sudar), Matoš, Karabatić (od 21. Povoljnjak), Kelava , Matoš , Mandura (od 61. Sedlaček), Slunjski . TRENER: Perica Vidak
NK DUGO SELO: Bagarić, Šahdanović, Rebernjak, Filipović (od 21. Mrčela), Pekčec, Josipović (od 70. Martić), Drmić , Benković , Mamić, Stjepanović (od 63. Frigan), Mikulić. TRENER: Miroslav Škrlec