Dugo Selo pobjedom najavilo nastavak prvenstva

Dugo Selo je na domaćem parketu s 31:29 svladalo Metalac
WhatsApp Image 2021-01-30 at 20.22.26

U zaostaloj utakmici 9.kola 1.HRL Sjever snage su odmjerile momčadi Dugog Sela i Metalca. Uspješniji su bili domaćini koji su slavili s 31:29.

Odličan ulazak u utakmicu Dugo Selo je okrunilo vodstvom na poluvremenu od 20:14. U drugi dio Dugo Selo je ušlo pomalo nervozno i ekipa Metalca u 55. minuti izjednačava na 27:27. Igrači Dugog Sela su dvama pogotcima Neralića te po jednim Ivana Lisice i Zlatka Raužana utakmicu priveli kraju te zasluženo pobijedili rezultatom 31:29.

Domaću momčad predvodili su Ivan Lisica i Jakov Neralić za 7 pogodaka, dok je kod gostiju najefikasniji bio Matej Semren sa 6 pogodaka. U idućem kolu igrači Dugog Sela putuju na gostovanje u Čakovec, dok Metalac gostuje u Prelogu kod istoimenog domaćina.