Druga uzastopna pobjeda za Dubravu

Nakon što su u srijedu u zaostalom susretu s 1:0 svladali Oborovo 74, nogometaši Dubrave upisali su i drugu pobjedu. Ovoga puta na domaćem su terenu bili uspješniji od Mraclina koji u Dubravu stigao s dva boda više od domaćina, koji ih je nakon jučerašnje pobjede preskočio na ljestvici. Bila je to čvrsta i tvrda, ali kvalitetna utakmica u kojoj je domaća momčad zasluženo osvojila tri boda.

Prije nego li je Ivan Matić pospremio Centaršut Luke Crnoje u mrežu Mraclina, obje su momčadi imale po priliku. Pogodak Matića iz 20. minute bio je jedini u prvom dijelu, u kojem su igrači jedne i druge momčadi imali svojih prilika, no s minimalnom prednošću domaćina otišlo se na odmor.

Mraclin je u nastavku susreta djelovao puno bolje, no bez konkretnog učinka prema golu Hendaka, dok su s druge strane prilike Fulira i Mesarića otišle u nepovrat. Konačni slom gosti su doživjeli u 70. minuti kada je na proigravanje iskusnoga Tihomira Bradića Marko Fulir po drugi puta poslao vratara Mraclina Sonny Boya Dražića po loptu u mrežu.