Dječaci iz Ivanić-Grada srebrni na rukometnom turniru na Sportskim igrama mladih

Rukometaši Ivanića zaustavljeni su tek u finalnom susretu
67602040_2386109561426266_4385824047791865856_o

Split je i dalje središte amaterskog sporta Hrvatske. Mladi sportaši iz cijele Hrvatske proveli su tri dana u Splitu uživajući u moru, druženju i natjecanjima državne završnice.

HEP turnir u rukometu igrao se u kategoriji 2004. godište i mlađi za djevojčice i dječake. U napetim finalima slavile se ekipe iz Splita: RK Centar i Split. Srebrne medalje osvojile su djevojke iz ŽRK Poreč i dječaci iz RK Ivanić Grad. U napetim utakmicama za bronce pobijedili su ekipe RK Metković i ŽRK Gorile iz Splita.

Zadnja smjena državne završnice održava se od danas do subote, kada su na redu natjecanja u odbojci i stolnom tenisu. Pobjede na državnim završnicama omogućuju plasman na međunarodnu završnicu, koja će se također održati u Splitu od 16. do 21. kolovoza.