Dinamo (OO) ruši bivše prvoligaše

U samo sedam dana nogometaši Dinama su srušili dva bivša prvoligaša . Nakon prošle subote gdje su pobijedili Karlovac 1919 u Karlovcu sa 2:0, Obrežani su jučer pred svojim navijačima razmontirali sisačku Segestu s 4:0.

Domaćin je od prve minute krenuo silovito prema golu gostiju i plod takvog pritiska urodio je plodom u četvrtoj minuti utakmice kada brzonogi Cimeša bježi obrani gostiju i servira za Brajka koji smireno šalje loptu u gol za veliko slavlje domaćina. Dinamovi igrači i dalje rade konstantan pritisak na gol gostiju i već u 21. minuti je 2:0, kada iz blizine zabija Ladović, na asistenciju Janječića, a nedugo zatim na 3:0 povisuje Stojić.

U drugom poluvremenu domaći su igrači igrali za publiku, bilo je tu lijepih akcija, udaraca, proigravanja petom, a u 59. minuti igrač utakmice Nikola Brajko bježi dvojici obrambenih igrača, koji ga ni prekršajem ne mogu zaustaviti, izlazi sam pred golmana gostiju i zakucava loptu pod prečku za 4:0 i veliko slavlje. Na kraju potpuno zaslužene pobjeda i još jedna vrhunska predstava Bašičevih igrača, za Segestu moramo reći da je veliko razočarenje, u derbiju kola praktički nisu ništa pokazali, nisu uputili pravi udarac po golu domaćina, a i ono malo što je bilo to je pokupio sigurni mladi golman domaćina Sučić.