Ciboni derbi protiv Cedevite Junior

Košarkaši Cibone ostvarili su i 12. uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima
Zagreb: Četvrtfinale Kupa Krešimira Ćosića, KK Cibona – KK Dubrava Furnir Marko Lukunic/PIXSELL

Košarkaši Cibone ostvarili su i 12. uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima svladavši u srijedu u zagrebačkom Domu sportova Cedevitu Junior s 81-74 u zaostaloj utakmici 18. kola domaćeg prvenstva.

Cibona je utakmicu prelomila u razdoblju od 16. do 27. minute, kad je momčad Gašpera Okorna od -3 (31-34) došla do +16 (60-44). Momčad Damira Mulaomerovića je u zadnjoj četvrtini uspjela samo ublažiti poraz.

Danko Branković je s 18 koševa bio najbolji strijelac Cibone. Mateo Drežnjak je ubacio 16, a Amar Gegić 12 poena. Kod Cedevite su po 13 koševa postigli Rok Radović i Vito Kučić, a Goran Filipović je dodao 12 poena.