Cibona poražena od Budućnosti

Zagreb: KK Cibona protiv KK Zabok u 5. kolu HT Premijer lige Slavko Midzor/PIXSELL

Košarkaši podgoričke Budućnosti svladali su Cibonu s 80-73 u utakmici 11. kola ABA lige odigranoj u Košarkaškom centru Dražen Petrović.

Nakon izjednačene prve četvrtine crnogorski prvak se odvojio i u 18. minuti došao do 15 koševa prednosti (40-25). Do kraja dvoboja Cibona se uspjela u dva navrata približiti na pet koševa zaostatka (39-44, 52-57), ali je Budućnost uspjela doći do sedme uzastopne pobjede u dvobojima s Vukovima.

Cibona je bila oslabljena neigranjem ozlijeđenog kapetana Roka Prkačina, a predvodili su je Amerikanac Nathan Reuvers s 14 koševa, Danko Branković s 13 poena i sedam skokova te Krešimir Radovčić s 12 koševa. Kod Budućnosti su najbolji bili Amerikanci Justin Cobbs sa 18 poena i Willie Reed sa 16 koševa i osam skokova.