Cibona bez izgleda protiv Mornara

U 15. kolu regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u KC Dražen Petrović poražena od Mornara iz Bara 92:78
Zagreb: ABA liga, 18. kolo, KK Cibona – KK Mornar Bar Goran Stanzl/PIXSELL

U 15. kolu regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u KC Dražen Petrović poražena od Mornara iz Bara 92:78 te je na 12. mjestu prvenstvene ljestvice sa 3 pobjede i 9 poraza, dok vodeći Mornar ima omjer 12-2.

Gosti su se odvojili u drugoj četvrtini i na poluvrijeme otišli s 15 koševa viška. Do kraja susreta Mornar je održavao komotnu prednost koja je početkom zadnje dionice iznosila 24 poena. To je drugi poraz Cibone od Mornara, jer u drugom kolu u listopadu Vukovi su izgubili s 41 košem razlike (68-109).

Kod Cibone najbolji je bio Darko Planinić s 14 poena i 8 skokova. Toni Nakić ubacio je 15 koševa, a Roko Prkačin i Mateo Drežnjak po 13. U ekipi Mornara Aleksandar Lazić zabio je 13 poena, Amerikanac Whitehead 12, a Uroš Luković 10 koševa.