Bruno Petković u 90. pogodio za slavlje Dinama

Dinamo i Slaven Belupo sastali se u 29. kolu HT Prve lige Goran Stanzl/PIXSELL

U susretu 29. kola Prve HNL Dinamo je na Maksimiru pobijedio Slaven Belupo s 3-2 pred nešto manje od 2.000 gledatelja.

Nakon što je u 13. minuti pogodio suparnički gol iz zaleđa, Kadzior deset minuta kasnije dovodi Dinamo u vodstvo. Petković je povukao loptu s Dinamove polovice igrališta i pred kaznenim prostorom prevario obrambenog igrača Belupa pa asistirao Kadzioru.

U 37. minuti Dinamo povećava prednost. Kadzior je odlično pucao s 27 metara, vratar Belupa Ježina je uspio skrenuti loptu, ali lopta se odbija od prečke do slobodnog Ivanušeca koji ubacuje loptu u praznu mrežu. Slaven Belupo smanjuje na 2-1 i to zahvaljujući Theophileu koji zabija autogol u 45. minuti.

Odmah na početku drugog poluvremena u 46. minuti Cruz Mateus Lima zabija za 2-2. No, na samom kraju utakmice u 90. minuti, Bruno Petković donosi pobjedu domaćoj momčadi, pogađa glavom nakon udarca iz kuta kojeg je izveo Antonio Marin.