Borbena Cibona tijesno poražena od Crvene zvezde

Iako se porazi se ne slave, no ova Cibona ponovno vraća gledatelje na tribine, koji su usprkos porazu pljeskom nagradili igrače i trenera Gašpera Okorna
Zagreb: Cibona i Crvena Zvezda igraju 23. kolo ABA Lige Igor Soban/PIXSELL

Cibona je u ponedjeljak u utakmici 23. kola regionalne ABA lige doživjela poraz na svom terenu, bolja je od nje bila Crvena zvezda sa 78-74.

Zvezda je dobila prvu četvrtinu s osam razlike, a Cibona je bila bolja u drugoj te nakon treće čak došla u vodstvo, no onda su gosti zadnju četvrtinu dobili s čak osam razlike što je presudilo.

Najbolji pojedinac u redovima Cibone bio je Amar Gegić s 19 koševa i sedam skokova, Danko Branković je dodao 17 koševa i šest skokova, a Toni Nakić 16 koševa. Crvenu Zvezdu su do pobjede predvodili Nikola Kalinić i Ognjen Dobrić s po 14 ubačaja svaki.

Cibona je na ljestvici deveta s devet pobjeda i 12 poraza, dok je Crvena Zvezda druga s omjerom pobjeda i poraza 19-2.