Bogdanović zabio 19, a Zubac devet koševa

Košarkaši Utah Jazza svladali su San Antonio Spurse, dok su LA Clippersi izgubili od Brooklyn Netsa
bojan bogdanović Davor Javorović/PIXSELL

Košarkaši Utah Jazza upisali su četvrtu uzastopnu pobjedu te 24. ove sezone i drže treće mjesto na Zapadu sa skorom 24-9.

U gostima su svladali San Antonio Spurse rezultatom 110-104, dok je hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović za 29 minuta postigao 19 koševa, pri čemu je pogodio samo jednu tricu iz sedam pokušaja. Bogdanović je dodao i tri skoka, dvije asistencije i četiri izgubljene lopte.

Vodeća momčad Istoka Brooklyn Nets na gostovanju je porazila Los Angeles Clipperse sa 124-108. Kod Clippersa je hrvatski košarkaš Ivica Zubac za 22 minute ubacio devet koševa te dodao devet skokova i asistenciju.