Andrija Nikolić: Sezonu ću pamtiti po dobrome, no viša sila je utjecala na sve

Poništenje rukometne sezone jedan od gubitka zasigurno je i HRK Gorica koja je prvi dio Premijer lige završila na prvom mjestu i u Ligi za prvaka zasigurno bi imala što za reći i pokazati, jer igrači trenera Andrije Nikolića ove su sezone bili spremni za velike stvari
DSC_1734

Hrvatski rukometni savez jučer je jednoglasno na telefonskoj sjednici donio odluku o poništenje rukometne sezone. Takvim činom nakon 28 godina prekinuta je dominacija rukometaša PPD Zagreba, koji su ostali bez naslova prvaka.

Budući da je sezona poništena, plasman u Europu određen je prema plasmanu iz sezone 2018./2019. pa će tako PPD Zagreb u Ligu prvaka, dok će u EHF Kup NEXE, Poreč i Dubrava. Takvim raspletom jedan od gubitka zasigurno je i HRK Gorica koja je prvi dio Premijer lige završila na prvom mjestu i u Ligi za prvaka zasigurno bi imala što za reći i pokazati, jer igrači trenera Andrije Nikolića ove su sezone bili spremni za velike stvari. Nažalost, viša sila uplela je svoje prste, te jedna dobra sezona na kraju nažalost neće biti naplaćena.

-Bila je ovo očekivana odluka. Drugog rješenja s obzirom na to da nije odigrana Liga za prvaka nije bilo. Naravno da mi je žao, jer nismo imali puno izbora, no situacija je takva kakva je- iskreno će trener goričkih rukometaša Andrija Nikolić, koji će sezonu za nama pamtiti samo po dobrome.

-Iza nas je bila jedna dobra sezona. Osim prvog mjesta ušli smo i u četvrtfinale Kupa. Izuzev dva-tri poraza pri kraju prvenstva, sve drugo bilo je sjajno. Ništa, od ljeta idemo iz početka. Tako je to u sportu, uvijek se treba dokazivati- poručio je Nikolić, koji vjeruje, kako će s igračima ipak tijekom lipnja moći započeti s treninzima.