Razočaravajući remi Hrvatske s Albanijom

Luka Sučić: Rezultat nije kakav smo očekivali, ali još nije sve gotovo

Luka Sučić je bio jedan od kreatora hrvatskog preokreta u susretu protiv Albanije
Hamburg: Susret Hrvatske i Albanije u 2. kolu skupine B na Europskom prvenstvu, Hrvatska u dvije minute okrenula utakmicu na 2:1 Marko Lukunic/PIXSELL

Luka Sučić je bio jedan od kreatora hrvatskog preokreta u susretu protiv Albanije. Njegov udarac Klaus Gjasula je skrenuo u vlastitu mrežu za vodstvo Hrvatske 2-1, no isti taj Gjasula nas je razočarao u petoj minuti sudačke nadoknade zabivši gol za 2:2.

-Teško se moji osjećaji u tom trenutku mogu opisati, premda nije bio moj pogodak, sretan sam. Nažalost, nije bilo dovoljno za pobjedu. Rezultat nije kakav smo očekivali, nažalost u samoj završnici smo primili gol, ali još nije sve gotovo- kazao je Sučić, najavivši na kraju utakmicu protiv Italije, u kojoj Hrvatskoj za prolazak dalje igra samo pobjeda.

-Idemo se pripremiti za Talijane. Bit će to izazov, ali vjerujem u nas. Znamo naše kvalitete i ako budemo pravi sigurno ćemo uspjeti- poručio je Sučić.