3. HNL: Vrbovec u sudačkoj nadoknadi ostao bez pobjede

Golom Bubnjara, Vrbovčani su u Grabi vodili protiv Trešnjevke sve do sudačke nadoknade u kojoj domaći dolaze do izjednačenja
vrb

Poslije četiri uzastopne pobjede, nogometaši Vrbovca bez još jednog trijumfa ostali su u sudačkoj nadoknadi. Golom Bubnjara, Vrbovčani su u Grabi vodili protiv Trešnjevke sve do sudačke nadoknade u kojoj domaći dolaze do izjednačenja. Izjednačujući pogodak s bijele je točke postigao Burić. Vrbovec je trenutno sedmi s 24 osvojena boda koliko ima i HAŠK, koji je danas na Pešćenici s 1:0 porazio Gaj Mače. Strijelac pobjedničkog gola bio je Surjan u 52. minuti.

U derbiju kola Zagorec je u Krapini s 2:1 porazio Trnje. Majcenić je domaćina doveo u vodstvo u 4. minuti. Guja je u 60. stvari vratio na početak, a da tri boda ostanu u Krapini pobrinuo se iskusni Matija Smrekar u 70. minuti zgoditkom iz kaznenog udarca. Zagorec sada ima pet bodova više od Dugog Sela koje je danas remiziralo protiv Kurilovca odigravši 1:1. Karlo Darojković u četvrtoj je minuti doveo Dugo Selo u vodstvo, a bod Kurilovčanima u 14. je minuti donio Mateo Beganović. Istim je rezultatom završio i susret Ponikve-Karlovac 1919.

Bez pogodaka je bilo u susretu u Petrinji između Mladosti i Ravnica. Maksimir je sa 6:0 porazio Segestu, a uvjerljiva je u gostima kod Lukavca bila Bistra koja je slavila s 5:0.