3. HNL SREDIŠTE: Pobjeda Dugog Sela, poraz Vrbovca

Velika pobjeda Lučkog protiv Jaruna
vrbovec-zagreb

Derbi susret 24. kola 3. HNL odigran je na Udarniku, gdje je Trnje golom Antonija Marića s 1:0 svladalo Kurilovec, preskočivši ga na prvenstvenoj ljestvici.

Druga utakmica koja je plijenila pažnju bio je dvoboj Lučkog i Jaruna, u kojem je domaći sastav “razbio” Jarun s 5:0. Dvostruki strijelci bili su Vedran Mesec i Filip Vladojčić, a među strijelce se upisao i Ivan Horvat.

Dugo Selo je s 3:0 porazilo Vrapče, a u županijskom srazu u Bistri, istoimeni domaćin je s 2:1 svladao Vrbovec. Rašić i Budimir do 19. su minute domaćoj momčadi osigurali vodstvo od 2:0, koje je tek ublažio Colarić u 59. minuti.

U ostalim utakmicama igrali su; Gaj-Karlovac 1919 2:2, Segesta.Mladost 2:2, Trešnjevka-HAŠK 4:1, Ponikve-Maksimir 1:2 i Špansko-Zagorec 1:5.