Zvekovac i Ban Jelačić (B) podijeli bodove

Susret odigran na teškom terenu većim dijelom pokrivenom blatom, završio je rezultatom 2:2
WhatsApp Image 2019-11-24 at 15.06.08

Sjajnu jesensku polusezonu koju su završili na diobi trećeg mjesta nogometaši Zvekovca zaključili su podjelom bodova protiv Bana Jelačića iz Banova. Susret odigran na teškom terenu većim dijelom pokrivenom blatom, završio je rezultatom 2:2.

Zvekovac je poveo zgoditkom Pucelja s bijele točke, nakon prekršaja Tarandeka na domaćem igraču. S minimalnom prednošću domaće momčadi otišlo se na odmor, da bi nastavak donio boljeg i opasnijeg gosta koji preko Uremovića i Trošića preokreće rezultat u svoju korist u 75. minuti. No, tri minute kasnije jedan od ponajboljih domaćih igrača ove jeseni Martin Horvat zabija pogodak, kojim postavlja konačnih 2:2.

S obzirom na uvjete koji su vladali na terenu, igrači jedne i druge momčadi zaslužuju sve pohvale za prikazano, za što su po isteku devedeset minuta nagrađeni pljeskom okupljenih gledatelja.