Zubac upisao double-double, Bogdanović i Šarić skromni

Sinoć su na parketima NBA lige nastupila sva tri hrvatska predstavnika
bojan bogdanović Davor Javorović/PIXSELL

Sinoć su na parketima NBA lige nastupila sva tri hrvatska predstavnika. Ivica Zubac je ostvario double-double u pobjedi LA Clippersa, dok su Bojan Bogdanović i Dario Šarić imali skroman učinak u porazima Detroita i Phoenixa.

Clippersi su na gostovanju kod San Antonio Spursa slavili sa 113-106 ostvarivši treću pobjedu u nizu, te petu pobjedu u devet susreta ove sezone, nakon što su izgubili četiri od prvih šest utakmica. Odličan je bio naš Ivica Zubac koji je za 36 minuta zabio 17 koševa uz 15 skokova, četiri blokade, dvije asistencije i četiri izgubljene lopte.

Detroit je kod kuće izgubio od Clevelanda s 88-112 upisavši već osmi poraz uz samo dvije pobjede. Vodeći strijelac Pistonsa Bojan Bogdanović imao je skromnu večer. Za 27 minuta postigao je 6 koševa. Dodao je dva skoka, a imao je i dvije izgubljene lopte.

U sudaru vodećih momčadi Zapada, Portland je na gostovanju pobijedio Phoenix sa 108-106 košem Jeremija Granta u posljednjoj sekundi utakmice na dodavanje Justisea Winslowa. Dario Šarić je za Phoenix igrao devet minuta bez postignutog koša.