NBA

Zubac pokazao odličnu igru, Šamanić zabio četiri koša

LA Clippersi poraženi su od Memphis Grizzliesa, a Utah Jazz od Boston Celticsa
PXL_140918_21965610 Davor Javorović/PIXSELL

LA Clippersi Ivice Zubca poraženi su sinoć u gostima, bolji od njih su sa 108-94 bili Memphis Grizzlies, a hrvatski je košarkaš odigrao odlično u porazu svoje momčadi.

Zubac je na terenu proveo 25:38 minuta zabio je 15 koševa i ugrabio isto toliko skokova. Tomu je pridodao dvije ukradene lopte i jedan blok.

Boston Celticsi kod kuće su slavili protiv Utah Jazza sa 122-114 i pomaknuli se korak bliže prvom mjestu Istočne konferencije. Luka Šamanić i sinoć je dobio priliku, za Utah je igrao 12:21 minuta i zabio je četiri koša uz dva skoka, jednu ukradenu loptu i jednu blokadu.

Indiana Pacersi prekinuli su niz od četiri poraza i u Indianapolisu su sa 121-117 bili bolji od Oklahoma City Thundera. Dario Šarić nije igrao za Thunder koji su izgubili četiri od zadnjih šest utakmica i bore se za mjesto na play-In turniru.