ŽRK Gorica sezonu završila pobjednički

ZRK-GORICA

U posljednjoj ovosezonskoj utakmici rukometašice Gorice ostvarile su pobjedu nad drugom ekipom Ivanića. Nakon šezdeset minuta igre domaće su igračice slavile s 27:21, došavši do pobjede u nastavku susreta u kojem su stvari u svoje ruke uzele Filipa Merić i Martina Koprivnjak koje su postigle po devet pogodaka.

-Mogu reći kako je iza nas dobra sezona usprkos svim nedaćama koje su nas pratile. Rezultatskog imperativa nismo imali, jedino što sam tražio od djevojaka bilo je da uživaju u igri- rekao nam je predsjednik ŽRK Gorica, Dražen Čurek koji je uz nekolicinu prijatelja uspio spasiti klub od gašenja.

-Kad se sve sagleda zadovoljan sam jer uspjeli smo održati klub. Danas imamo pedesetak igračica u školi rukometa i seniorkama kojima se još jednom zahvaljujem na odrađenoj sezoni. Temelji su tu, vjerujem kako ćemo sve nadograditi- kazao nam je Čurek.

Posljednja utakmica sezone bila je ujedno i oproštajna za Filipu Merić koja se s parketa seli na klupu, te u ŽRK Gorica nastavlja s trenerskim radom koji je odrađivala i do sada.