3. NL Centar

Vrbovec pogotkom Martinovića savladao HAŠK

Pobjeda Crvenih nakon šest mjeseci
v h2

Minimalnim rezultatom 1-0, nogometaši Vrbovca u subotu su pred svojim navijačima savladali HAŠK-a i to pogotkom Martinovića u 58. minuti.

Prvo je poluvrijeme proteklo u otvorenoj igri, ali bez previše prigoda. A, onda se dogodio ključan detalj utakmice. Babić je odigrao dupli pas s Josipom Colarićem, pa uposlio Martinovića, a ovaj s desetak metara pogađa gostujuću mrežu. Gosti su u 64. minuti mogli izjednačiti, ali je loptu s gol-crte izbio Jantoljak.

Na kraju susreta veliko slavlje domaćina zbog nekoliko razloga – osvojili su tri velika boda i to u pomalo čudnim okolnostima.Trener Biškup na teren je bio prisiljen poslati mladu momčad, k tome desetkovanu bolešću. U petak predvečer u klupsku je administraciju stigla odbijenica na zamolbu za odgodom ove utakmice iz zdravstvenih razloga…

I na koncu, ovo je pobjeda Crvenih nakon punih šest mjeseci i, zbog ukupne atmosfere, tim slađa!