Vrbovec na Grabi želi pozitivan niz

Nogometaši Vrbovca itekako imaju razloga biti zadovoljni startom u ovogodišnje prvenstvo 3. NL Centar
vg

Nogometaši Vrbovca itekako imaju razloga biti zadovoljni startom u ovogodišnje prvenstvo 3. NL Centar, domaćom pobjedom čak 5-2 protiv Gaja iz Mača. Štoviše, taj rezultat, osiguran tek u drugom poluvremenu, dodatno je osokolio redove Crvenih.

Pa u čemu je tajna?- pitamo trenera Dražena Biškupa;

-Nema tu puno filozofije. Kada igrači pruže sve ono što mogu, kad nastupe s „našim gardom“, odnosno stilom igre kakav smo prezentirali pogotovo u drugom poluvremenu, onda ovakav rezultat dolazi sam po sebi. Pokazali su puno trke i žestine, prezentirali dobar nogomet i tu se vidjelo da sav naš trud u pripremama dolazi na naplatu.

U subotu, u drugom kolu, gostujete kod Trešnjevke.

-Da, naš subotnji domaćin ima dva vrhunska napadača, ali i ostatak mu je momčadi dobar. Ali, to je tek drugo kolo, još se ne poznajemo dovoljno, pa sve ovisi o nama samima. Nadam se da ćemo igru i pristup igri, kakav smo imali prošlo kolo, pokazati i u subotu, a onda se nadam i dobrom rezultatu- poručio je Biškup.