Vrbovec iz Maksimira donio veliki bod

Vrbovec je sa 17 bodova trenutno 11. na ljestvici
vr-martinović

U 15. kolu 3. NL Centar nogometaši Vrbovca s gostovanja kod favoriziranog Maksimira donijeli su veliki bod! Susret je na Oboju završio 1-1.

Domaćin je imao inicijativu i ozbiljno prijetio u nekoliko navrata, ali se u tom periodu isticao vrbovečki vratar Zrinščak sjajnim obranama. Iako mu je zbog drugog žutog kartona isključen Medić u 44. minuti, Maksimir nije posustajao, pa je tako u 71. minuti nakon velike pogreške Crvenih, sijevnula kontra koju je Hodak okončao vodećim pogotkom. Onda, u samoj završnici, u 90. minuti, Alen Bubnjar proigrava Vlatka Martinovića, koji je zabio izjednačujući zgoditak, svoj ukupno deseti ove jeseni.

Vrbovec je sa 17 bodova trenutno 11. na ljestvici. Do kraja jesenske dionice ostala su još dva kola. U subotu na Sajmište dolazi petoplasirani Samobor.