3. NL Centar

Vrapče pjevajući sa Sajmišta

Nogometaši Vrbovca još su jednom travnjak napustili pognutih glava
v-v

Nogometaši Vrbovca još su jednom travnjak napustili pognutih glava. Pjevajući je u petak navečer s Gradskog stadiona otišlo Vrapče, drugoplasirana momčad 3. Lige Centar, koje je u 25. kolu savladalo domaćina 3-1.

Vodeći pogodak postigao je već u 2. minuti kapetan Žutih Tomšić iskosa s lijeve strane, pomalo neobično. Domaći je zadnji red zastao, misleći kako je suparnik bio u nedozvoljenoj poziciji, ali je sudac Kelihar ipak pokazao na centar.

U nastavku susreta domaćin je uspostavio ravnotežu, pa i zaprijetio preko Martinovića u 15. minuti, ali je njegova lopta fijuknula pored vratnice. Jednako je uzvratio Maciel Florentino malo kasnije, kada je loptu u domaćem šesnaestercu zahvatio u padu, a lopta je prohujala pored desne stative.

U drugom su poluvremenu pala još tri pogotka. Najprije je za goste povisio Špišić u 53., a smanjio Josip Colarić u 60. minuti. Konačan rezultat u prvoj minuti sudačke nadoknade postavio je Bajan.

Iduće kolo Vrbovec odlazi na još jedan lov na bodove, Dinamu u Odranski Obrež.