VISOKI LET ZVEKOVCA – Četvrta utakmica bez poraza

Drugu prvenstvenu pobjedu Zvekovac je upisao svladavši Mladost s 2:0
WhatsApp Image 2019-09-18 at 19.38.16

Nogometaši Zvekovca ugodno su iznenadili na startu nove sezone Prve županijske lige. Nakon pet odigranih kola momčad drži šestu poziciju s osam osvojenih bodova. Nakon startnog poraza, u naredna četiri kola ostvarene su dvije pobjede i dva remija. Posljednji uspjeh momčad je zabilježila jučer na domaćem terenu gdje je s 2:0 svladana momčad Mladosti iz Obrezine.

Gosti su bolje otvorili utakmicu te stvorili dvije šanse, koje su otišle u nepovrat. Kako to obično biva u nogometu kazna je uslijedila vrlo brzo, te je Horvat domaću momčad na opće oduševljenje gledatelja doveo u vodstvo u 14. minuti. Obostrano otvorena igra nastavljena je i dalje, no do odlaska na odmor rezultat je ostao nepromijenjen.

Tražili su gostujući igrači u drugih 45. minuta izjednačujući zgoditak, no mreža vratara Zvekovca, ovoljetnog pojačanja Igora Ištvanića ostala je netaknutom. No, zato se zatresla ona na suprotnoj strani, kada je najstariji igrač na terenu, iskusni Anđelko Peh u 73. minuti prelomio utakmicu postavivši konačnih 2:0.