Dugoselke su do pobjede stigle u nastavku susreta
273363994_625435672006921_407354937072379839_n

Rukometašice Dugog Sela ’55 iskoristile su domaći parket i atmosferu za važnu pobjedu u mini derbiju sredine ljestvice protiv Osijeka, čije su igračice parket Gradske sportske dvorane napustile pognutih glava nakon poraza 30:27.

Domaće su igračice furiozno otvorile susret te su nakon 10 minuta igre imale prednost od 6:1, no do odlaska na odmor gošće su uspjele preokrenuti stanje stvari na terenu te su na odmor otišle s +2 (14:16). Nastavak susreta je u potpunosti pripao domaćim rukometašicama, koje su taj dio dobile sa 16:11. Vodstvo su preuzele u 38. minuti (19:18). Do 50. minute dale su sedam, a primile samo dva pogotka i otišle na velikih šest razlike (26:20), čime je bilo riješeno pitanje pobjednika.

Čak 14 obrana imala je Mara Budić, a sa šest pogodaka Paula Jakešević bila je najefikasnija kod Dugog Sela. Kod gošći daleko najbolje Lucija Humel s 9 i Lea Hren sa 7 golova.