Nakon 60. minuta semafor je pokazivao 28:27 nakon čega je moglo započeti veliko slavlje Dugoselki
2.kolo_1.HRL_Dugo_Selo_55-Trogir_58_(19)

Derbi 10. kola 1. hrvatske rukometne liga za žene, odigran je u Dugom Selu gdje je domaća ekipa Dugog Sela ’55 pobijedila Split 2010. Bio je to izravni dvoboj za treće mjesto u kojem su na kraju minimalno slavile domaće rukometašice koje su s ova dva boda zasjele na treće mjesto. Nakon 60. minuta semafor je pokazivao 28:27 nakon čega je moglo započeti veliko slavlje Dugoselki i okupljenih gledatelja.

Bio je to vrlo zanimljiv i uzbudljiv do samog kraja. Punih 25. minuta prvoga dijela domaće rukometašice su držale kontrolu nad igrom i rezultatom. Uglavnom je to bila razlika od jednog do četiri pogotka. Ipak, malo su popustile u završnici i Splićanke su serijom od četiri pogotka došle do minimalne prednosti 14:15 prije predaha.

Uz tri izjednačenja na početku drugoga dijela, Split je držao prednost, a to znači i domaćina na tihoj vatri neizvjesnosti. Novo izjednačenje stiglo je tek u 49. minuti. Posljednje je bilo ono u 59. minuti kada je bilo 27:27. Pogodak odluke pao je 74 sekunde prije kraja, kada je za konačnih 28:27 pogodila Bernarda Čalušić, koja je susret završila s osam pogodaka. Isti je učinak imala i Petra Dičak.