Tri gola

Golovima Kosa, Crepulje i Bedekovića Mladost je došla do pobjede 3:2
WhatsApp Image 2023-03-12 at 19.30.16

Nogometaši obrezinske Mladosti nastavili su visoki let u Jedinstvenoj županijskoj ligi. “Žuta podmornica” iz Obrezine trenutno je trećeplasirani sastav lige, što je lijep rezultat i potvrda dobrog i sustavnog rada na svim klupskim razinama.

Nakon pobjede na proljetnoj premijeri, Mladostaši su tri boda osvojili i na gostovanju u Klokočevcu. Istoimenog domaćina porazili su s 3:2. Na prvu će rezultat sugerirati kako je bilo neizvjesno, no momčad trenera Romana Župetića odigrala je sjajnih sat vremena u kojima je stekla velikih 3:0. Domaćini su se vratili s dva brza gola, no nisu uspjeli slomiti otpor Mladosti.

Utakmica je po gostujuća momčad krenula po željenom scenariju u 34. minuti kada je nakon jednog centaršuta najviši u gostujućem šesnaestercu bio Mario Kos koji je pogodio za vodstvo Mladosti.

Na 2:0 u 43. minuti lijepim udarcem s ruba šesnaesterca povisio je Alen Crepulja.

Među strijelce se upisao i Filip Bedeković koji je u 59. pogodio za 0:3.

Domaćini se vraćaju u 59. golom Sodiča, da bi u 71. precizan s bijele točke bio Beloša. Iako je do kraja susreta ostalo dvadesetak minuta rezultat se više nije mijenjao.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 17. KOLO
NK KLOKOČEVAC – NK MLADOST (O) 2:3
STRIJELCI: 0:1 Kos (34), 0:2 Crepulja (43), 0:3 F. Bedeković (56), 1:3 Sodič (59), 2:3 Beloša (71-11m)
NK KLOKOČEVAC: Bišćan, Penić, Beloša, Becić (od 58. Prelec), Nečemer (od 88. Trkeš), Ahlin (od 77. Mihelić), Sodić, Kos (od 46. Kožar), Račić, Ladišić, Babojelić (od 46. Grubar). TRENER: Karlo Belak
NK MLADOST (O): Tomić, Martinić, Jurišić, M. Tadić (od 88. Matić), Smajić, Ivančić, Bedeković, Pejak (od 50. Bekavac), Bubalo, Kos, Crepulja. TRENER: Romano Župetić