Jedinstvena županijska liga

VIDEO/FOTO: Mladost do vrha napunila mrežu Meštrice, pobjedom učvršćeno treće mjesto

Mladost ovog proljeća ne zna za poraz
WhatsApp Image 2023-04-10 at 19.11.58

Na Uskrsni ponedjeljak na igralištu u Gornjoj Lomnici odigrana je utakmica 21. kola Jedinstvene županijske lige, u kojoj je domaćin Meštrica ugostila Mladost. Žuta podmornica iz Obrezine nastavila je sa sjajnim proljetnim izdanjima te je slavila s uvjerljivih 7:1. Šesta je to utakmica Mladosti ovog proljeća u kojoj ne znaju za poraz, a četvrtim proljetnim slavljem dodatno su učvrstili treću poziciju.

Golijadu u Gornjoj Lomnici u šestoj minuti otvorio je Luka Borković, dok je Domagoj Bedeković u 18. podebljao vodstvo Mladosti. Do odlaska na odmor Alen Crepulja nagovijestio je u kojem će smjeru otići utakmica.

Jurica Mihalinčić do odlaska na odmor postigao je pokazat će se kasnije počasni zgoditak za domaću momčad, koja je u nastavku još u tri navrata kapitulirala.

Marijo Tadić je pogodio za 5:1 u 54. minuti, dok su u završnici pala još dva zgoditka. Najprije je na 6:1 povisio Alan Pejak,

da bi golijadu zaključio solo prodorom Marko Ivančić.

U sljedećem 22. kolu, Mladost će u Obrezini ugostiti Turopoljac, dok Meštrica ide u Križ u goste Slogi.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 21. KOLO
NK MEŠTRICA – NK MLADOST 1:7 (1:4)
STRIJELCI: 0:1 Borković (6), 0:2 D. Bedeković (18), 0:3 Crepulja (25), 0:4 Crepulja (33), 1:4 J. Mihalinčić (40), 1:5 Tadić (54), 1:6 Pejak (75), 1:7 Ivančić (80)
NK MEŠTRICA: Juratović, Prosenjak (od 52. Všetečka), Krpečanec, Šečić (od 64. Janječić), J. Mihalinčić (od 72. M. Janječić), Tuka (od 72. V. Borković), T. Janječić, Skorin (od 64. Krajina), Mravunac, Šebek (od 72. Prigorac), Ćevid. TRENER: Matija Šimunović
NK MLADOST: Sučić, Martinić, Jurišić, Tadić, Smajić, D. Bedeković (od 54. Pejak), Ivančić, Borković, Matić, Bubalo, Crepulja. TRENER: Romano Župetić