Dugoselcima derbi za skok na drugo mjesto
WhatsApp Image 2021-09-22 at 22.24.57

U derbi susretu šestog kola 3. HNL Središte sastali su se Dugo Selo i dosad neporaženi Zagorec iz Krapine koji je nanizao pet pobjeda na startu prvenstva.

Zagorec bolje ulazi u utakmicu, te u petoj minuti dolazi u vodstvo golom Petra Radoša kojem je asistirao Matija Smrekar. Nakon gola Zagorec igra sve bolje i bolje. Domaća obrana nije pronalazila način kako zaustaviti Vanju Pelka. Do kraja poluvremena vidjeli smo još poništen gol Zagorca zbog zaleđa i puno izgubljenih lopti Dugog Sela na sredini terena.

Domaći igrači ulaze odlučnije u drugi dio te u 47. minuti udarac glavom Darojkovića brani gostujući vratar Matija Bruči. U 51. minuti Darojković ubacuje loptu iz kornera i u gužvi se najbolje snalazi Luka Grgić te poravnava rezultat na 1:1.

Zavladala je domaća momčad potom terenom, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Angelo Bernardo Radović na asistenciju danas najboljeg igrača Dugo Sela Karla Darojkovića.