245640782_547135283170294_3113908970095838722_n

Dugo Selo ’55 prema očekivanju nije imalo nikakvih poteškoća da upiše petu pobjedu ove sezone. Vrlo rano domaće su rukometašice poslale poruku novim prvoligašicama iz Zeline, da su bodovi njihovi. Doduše, nakon ranog vodstva 6:2, gošće u 10. minuti dolaze na minus dva (7:5). I to je bilo jedino ozbiljno približavanje zelinskih igračica.

Na poluvremenu su domaće rukometašice imale plus sedam (19:12). Potpunu kontrolu nad igrom i rezultatom rukometašice Dugog Sela ’55 zadržale su i u nastavku. U posljednjih deset minuta ušli su s prednošću od 11 pogodaka, da bi na isteku 60. minuta semafor pokazivao 39:23.

Josipa Bebek ponovno je bila sjajna s 12 pogodaka. Kod gošći, prvo ime Ana Gudek sa šest pogodaka.