Turopoljski derbi

Vatrogasac u nastavku do uvjerljive pobjede kontra Dinama

Nakon "nule" u prvih 45. minuta, nogometaši Vatrogasca u drugom su dijelu stigli do pobjede 4:0
DSC_0236

Na Uskrsni ponedjeljak u Novom Čiču je odigrana posljednja utakmica 17. kola 1. ŽNL-Istok. Domaćin Dinamo Hidrel ugostio je susjedni Vatrogasac iz Kobilića, čiji su igrači u nastavku susreta stigli do uvjerljive pobjede.

Nakon “nule” u prvih 45. minuta, nogometaši Vatrogasca na vrijeme su otključali gostujuća vrata, te stigli do pobjede 4:0. Trostruki strijelac bio je Damir Matković, a jednom se među strijelce upisao i Zemo, Selver Muhić.

S 32 boda Vatrogasac je trenutno trećeplasirana ekipa 1. ŽNL-Istok, a u nedjelju u Kobilić dolazi Gaj, koji je u vikendu za nama s minimalnih 1:0 porazio Turopolje.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 17. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK VATROGASAC 0:4
STRIJELCI: 0:1 Matković (50), 0:2 Matković (59), 0:3 Matković (70), 0:4 Muhić (88)
NK DINAMO HIDREL: Šimić, Jurišić, Hladni, Jeleč (od 57. Topalović, od 73. Filipović), Španiček, Hasanović, Škrtić, Hrkovac, Brebrić (od 83. Davutović), Žarina, Cestarić. TRENER: Mario Paviša
NK VATROGASAC: Bedjić, Šošić (od 75. Kirinić), Ivkić (od 65. Muhić), Kontić, Matković (od 75. Strahinec), Šimek, Petravić (od 75. Klarić), Paradžik, Grilec (od 58. Jandriš), Antunović (od 58. Vuksan), Štefner. TRENER: Nino Matković