+10 protiv Rudara

Uvjerljivom pobjedom protiv Rudara dugoselske rukometašice nastavile “lov” za europskim pozicijama

ŽRK Dugo Selo '55 s 22 boda trenutno je na sedmom mjestu ligaške ljestvice, pri čemu im treće mjesto "bježi" samo tri boda
436953653_1211861936697622_7323753972352441126_n Facebook ŽRK Dugo Selo '55

Rukometašice Dugog Sela ’55 uvjerljivom 35:25 pobjedom protiv Rudara nastavile su utrku za sami vrh tablice. Domaće rukometašice od samog su početka zagospodarile parketom, o čemu svjedoči podatak kako je tijekom šezdeset minuta zabilježeno samo jedno izjednačenje (4:4). U preostalom vremenu prednost je bila na strani Dugoselki koje su već na odmoru imale osam pogodaka viška (19:11).

U nastavku susreta igračice trenera Nenada Plašića nastavljaju u istom ritmu, te u 50.minuti dolaze do najviših +13 (32:19). Takav rasplet situacije omogućio je treneru Plašiću da svim igračicama pruži šansu za igrom.

Devet domaćih igračica upisalo se među strijelce, a predvodila ih je Anja Vida Lukšić sa sedam pogodaka. Sjajna je na golu bila Mara Plašić koja je imala 18 obrana.